Titles you rated
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Killing FieldsRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
FailanRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0