Movies
Ratings
337
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Five Feet ApartRated ★ 2.5
BirthdayRated ★ 3.5
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0