Titles you rated
Drag Me to HellRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.5
SkylineRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
CloverfieldRated ★ 4.5
Death ProofRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Sad MovieRated ★ 1.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
AtonementRated ★ 3.0