Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Superhero MovieRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
RinguRated ★ 1.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 2.0
No.3Rated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 1.5