Movies
Ratings
42
La La LandRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.0