Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 3.5- The Great Heritage: CarRated ★ 1.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.0
Love GenerationRated ★ 2.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 2.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
SennaRated ★ 2.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 2.0
Money Heist season 2Rated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0- 원피스 30기Rated ★ 3.0
- 원피스 29기Rated ★ 2.5
- 원피스 28기Rated ★ 4.0
- 원피스 27기Rated ★ 2.5