Titles you rated
HEART ATTACKRated ★ 0.5
ThirstRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 1.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 0.5
The ThievesRated ★ 1.0
BelieverRated ★ 3.5
Johnny ExpressRated ★ 5.0
The InvasionRated ★ 3.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
Lost HighwayRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5