Series
Ratings
161
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
My Dangerous WifeRated ★ 4.5
To Your EternityRated ★ 4.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
GoedamRated ★ 3.0
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0- TaberudakeRated ★ 3.0
Akko's LunchesRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5