Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0