Series
Ratings
14
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
TazzaRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0- The Fugitive LawyerRated ★ 4.0
- Doctor KkaengRated ★ 4.0