Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 5.0
KYRIERated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
In Our DayRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Fifth Thoracic VertebraRated ★ 1.0
BarbieRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0