Titles you rated
A Late QuartetRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
The Night of TruthRated ★ 4.0
The Green BeautifulRated ★ 4.5
The TreeRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Rabbit-Proof FenceRated ★ 4.0- SamsaraRated ★ 4.5
BambiRated ★ 4.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 4.0
Aachi and SsipakRated ★ 3.5
Happy Feet TwoRated ★ 3.5
Only YesterdayRated ★ 3.0