Titles you rated
ConfuciusRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 3.0
All for the WinnerRated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
ChawRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Deer HunterRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0