Movies
Ratings
240
Me Before YouRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
A DayRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
CarrieRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.5
And While We Were HereRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0