Titles you rated
Normal PeopleRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Wild RomanceRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0