Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
No MercyRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 2.0
300Rated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 5.0