Series
Ratings
35 W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5 W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
 Descendants of the SunRated ★ 5.0 Descendants of the SunRated ★ 5.0
 DoctorsRated ★ 5.0 DoctorsRated ★ 5.0
 Alone in LoveRated ★ 5.0 Alone in LoveRated ★ 5.0
 Dong YiRated ★ 4.0 Dong YiRated ★ 4.0
 Six Flying DragonsRated ★ 4.5 Six Flying DragonsRated ★ 4.5
 On AirRated ★ 4.5 On AirRated ★ 4.5
 You Are All SurroundedRated ★ 4.5 You Are All SurroundedRated ★ 4.5
 IljimaeRated ★ 4.0 IljimaeRated ★ 4.0
 Money's WarfareRated ★ 4.5 Money's WarfareRated ★ 4.5
 City HunterRated ★ 4.5 City HunterRated ★ 4.5
 Worlds WithinRated ★ 4.5 Worlds WithinRated ★ 4.5
- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
 Rustic PeriodRated ★ 4.0 Rustic PeriodRated ★ 4.0
 Personal TasteRated ★ 5.0 Personal TasteRated ★ 5.0
 The King 2 HeartsRated ★ 5.0 The King 2 HeartsRated ★ 5.0
 The Slave HuntersRated ★ 4.0 The Slave HuntersRated ★ 4.0
 Stairway to HeavenRated ★ 4.0 Stairway to HeavenRated ★ 4.0
 The Innocent ManRated ★ 5.0 The Innocent ManRated ★ 5.0
 Tree With Deep RootsRated ★ 5.0 Tree With Deep RootsRated ★ 5.0