Movies
Ratings
66
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The LoraxRated ★ 5.0
Mars Attacks!Rated ★ 5.0