Movies
Ratings
110
Pacific RimRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
Golden Chariot in the SkyRated ★ 4.5
The Golden EraRated ★ 4.5
No Tears for the DeadRated ★ 3.5
The Zero TheoremRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 4.0