Titles you rated
Puss in BootsRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0- The SoloistRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
FrankenweenieRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Only YesterdayRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 2.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0