Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Uncle DrewRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5