Series
Ratings
45
Mr. SunshineRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Somehow 18Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
The Great WivesRated ★ 1.0
MisaengmulRated ★ 0.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0