Movies
Ratings
21
50 First DatesRated ★ 2.0
50/50Rated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
Le HavreRated ★ 4.0
Rabbit HoleRated ★ 5.0
Mary and MaxRated ★ 5.0- 2 DoorsRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
The Break-UpRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.0