Titles you rated
InvisibleRated ★ 5.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 4.5- Doenjanggungwa Nastojjangui GyeolhonjeonjaengRated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 3.0
Shining RomanceRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Ordinary LoveRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 4.0
Golden BrideRated ★ 3.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 2.5
Five FingersRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 2.5
Me too, Flower!Rated ★ 2.5