Titles you rated
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The TakeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 4.0
Born on the Fourth of JulyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 3.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0