Series
Ratings
15
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- Orphan BlackRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5
Mrs. PepperpotRated ★ 4.5