Movies
Ratings
1100
MasterRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
ItRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0