Movies
Ratings
86
The IslandRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
ChampRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
The Number 23Rated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
CloverfieldRated ★ 1.0
The ExpendablesRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0