Titles you rated
Rustic PeriodRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.5