Titles you rated
Romeo + JulietRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
JiseulRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 4.5
Kirikou and the SorceressRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
A Streetcar Named DesireRated ★ 4.0
A Single SparkRated ★ 3.5
AmourRated ★ 4.0
Shadows in the PalaceRated ★ 2.5
The Invention of LyingRated ★ 5.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
Out of AfricaRated ★ 4.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5