Movies
Ratings
118
The MatrixRated ★ 5.0
DaredevilRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0