Movies
Ratings
360
John WickRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Assassin's CreedRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5