Movies
Ratings
416
Infernal AffairsRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0