Movies
Ratings
307
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5