Titles you rated
The BrutalistRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
TarRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
State of PlayRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 2.5