Series
Ratings
52- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 4.0
Eat the Rich: The GameStop SagaRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Wild Wild CountryRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 5.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0
The SympathizerRated ★ 5.0
Escaping Twin FlamesRated ★ 1.0
The Man with 1000 KidsRated ★ 4.0
The MoleRated ★ 0.5
The Most Hated Man on the InternetRated ★ 3.5- Tour de France: Unchained Season 2Rated ★ 4.5
Tour de France: Unchained Season 1Rated ★ 4.5