Movies
Ratings
182
DragonHeartRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 2.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 2.0
The ExpendablesRated ★ 4.0