Series
Ratings
69
PunchRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 4.5
A Love To KillRated ★ 2.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 2.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 1.5
SangdoRated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0