Titles you rated
ChaosRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
A Scanner DarklyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Killer EliteRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
TakersRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The AnimatrixRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0