Titles you rated
DreddRated ★ 1.5
ElysiumRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.5
Don JonRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 3.5
MossRated ★ 2.5
Black HouseRated ★ 1.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
StargateRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Oh BrothersRated ★ 4.0