Titles you rated
The Princess DiariesRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
AntiqueRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 2.0
MossRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0