Titles you rated
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Bravo My LifeRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 5.0
King ArthurRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0