Movies
Ratings
234
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 5.0
GlassRated ★ 4.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
A SeparationRated ★ 5.0
Antonia's LineRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Macadam StoriesRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.5
Hannah ArendtRated ★ 4.5
ShameRated ★ 5.0
Side by SideRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0