Series
Ratings
54- Unknown SeoulRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
VortexRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0