Movies
Ratings
271
Fight ClubRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 2.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
PredestinationRated ★ 4.0
The InternRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0