Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5