Movies
Ratings
884
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Beauty WaterRated ★ 1.5
Godzilla VS. KongRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
The SwordsmanRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 3.5
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 5.0
CallRated ★ 1.5
TenetRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5