Series
Ratings
52
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
My NameRated ★ 1.0
WestworldRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 1.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Under the DomeRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
StartupRated ★ 0.5
SKY CastleRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5