Movies
Ratings
543
The OutlawsRated ★ 2.5
TitaneRated ★ 0.5
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Who are You?Rated ★ 5.0
A Street Cat Named BobRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.5
OasisRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5