Series
Ratings
662
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Galileo: Kindan no MajutsuRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Taigan no Kaji: Kore ga, Watashi no Ikiru Michi!Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.0- I Love You Just a Little BitRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0- Love and AmbitionRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 5.0